Джигова приманка SL 106 є точною імітацією маленького раку і є однією з найбільш уловистих приманок із їстівного силікону від компанії Baohua. Більшості прихильникам спінінгової риболовлі відомо, що принади такої конфігурації вирізняються своєю уловистістю під час лову окуня та судака. Найяскравіше «їстівний силікон» проявляє себе на офсетному гачку з шарнірним монтажем. Проводину треба робити з паузами 2-4 секунди в придонному шарі. Moжливо під час лову робити невеликі підкидки або потримання.
Додавання під час виробництва їстівного атрактанту надає джиг-приманці особливі властивості, які неабияк збільшують кількість результативних клювання.
У нашому інтернет-магазині campstyle.com.ua можна придбати все необхідне для успішної риболовлі і гарного відпочинку на природі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baohua |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 70 мм |
| Кількість в упаковці | 6 |
- Ціна: 37 ₴



