Ніж Morakniv Basic — чудовий ніж у категорії ціна-якість. Виконаний із неіржавкої сталі, має твердий клинок і традиційно для шведа неймовірну гостроту. Нічого зайвого. Пластикова ручка з невеликим упором під пальці страхує руку від потрапляння на різальну крайку. Комплектується пластиковим чохлом із кріпленням на пояс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Довжина рукоятки | 11.5 мм |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 20.6 мм |
| Виробник | Mora of Sweden |
| Поверхня | Глянцева |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал рукоятки | Гума |
| Вага ножа | 109 г |
| Колір | Теракота |
| Призначення | Туризм |
| Розмір леза | |
| Товщина леза | 2 мм |
| Довжина леза | 9.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴






