Лезо, яким забезпечений туристичний сокира Morakniv Camping axe, виготовлене з високовуглецевої легованої сталі. Як легку добавку використаний бром, що підвищує довговічність і міцність сталі. Спеціальне епоксидне покриття чорного кольору захищає лезо від корозії й надає сокири акуратного строгого вигляду. Матеріалом для сокири обраний легкий і зносостійкий термопластик
Для безпеки зберігання і транспортування до комплектації входить шкіряний чохол, що одягається на робочу поверхню леза.
Обклади вагу сокири — 0,5 кг, довжина — 32,3 см.
Ця модель виготовлена виключно у Швеції компанією Mora of Sweden.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mora of Sweden |
| Тип сокири | Туристичний |
| Ширина леза | 90.2 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Країна виробник | Швеція |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина леза | 115 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина обуха | 6.1 мм |
| Ширина рукояті | 32 мм |
| Товщина рукояті | 19.2 мм |
| Загальна довжина | 323 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴






